Ukrainian
1-2-3 Synchronize & Backup

1-2-3 Synchronize & BackupЦю маленьку програму я написав для виконання таких речей:
1) Синхронізація файлів між двома каталогами, чи між папкою та дисководом, а бо ж... Це дуже легка у використанні утиліта. Просто натисніть кнопку "Вибрати для синхронізації джерело 1" і зазначте перше джерело. Потом натисніть "Вибрати для синхронізації джерело 2" і вкажіть другу папку. Тепер клацніть "Синхронізувати!" і файли зі вказаних джерел будуть синхронізовані між собою. Ви можете увімкнути опцію "Оновлювати тільки файли, що існують в ОБОХ папках" і програма синхронізує лише файли з однаковими іменами у вказаних джерелах.
2) Архівування. Друга особливість програми - це резервне копіювання. Так само легко використовувати. Спочатку натисніть "Вибрати джерело копіювання" і виберіть папку, яку ви хочете архівувати. Потім натисніть "Вибрати папку архіву" - тут зберігатимуться архівні копії. І нарешті, клацніть "Архівувати!", і файли з джерела копіювання будуть збережені в архівній копії. Якщо ви забажаєте відновити одну з ваших попередніх копій, просто натисніть на "Відновити з копії", виберіть потрібний архів і підтвердьте OK. Файли будуть відновлені у первісне джерело - джерело копіювання. Увімкніть опцію "Не замінювати новіші файли", якщо ви не бажаєте замінювати змінені чи оновлені файли їх старими версіями.
3) Командний рядок. Тепер ви можете запускати 1-2-3 Synchronize & Backup з командного рядка, задаючи різні параметри. Приміром, ви можете створити bat-файл для синхронізації чи створення копій папок щодня через Windows Sheduler.
4) Це платна програма. Ви можете використовувати її протягом 30 днів. Після чого маєте її зареєструвати або видалити з ваших пристроїв збереження інформації. Для замовлення реєстрації перейдіть у вкладку "Про програму" і виберіть "Замовити!"

Працює у Windows 95/98/ME/NT4/2000/XP

Завантаження
Як купити?
Стань нашим партнером - зароби гроші

Нагороди

PopularShareware.com: п'ятизірковий рейтинг Topshareware.com: п'ятизірковий рейтинг SofoTex: п'ятизірковий рейтинг Shareup.com: п'ятизірковий рейтинг GlobalShareware: п'ять золотих дисків FileHungry: п'ятизірковий рейтинг


Unusual Works Utility Pack

Unusual Works Utility Pack До Unusual Works Utility Pack включені наступні програми:
CDDoor - керування лотком CD-пристрою. Ця маленька і корисна утиліта дозволяє вам керувати вашим CD-пристроєм. Вона постійно знаходиться у системному треї Windows, дозволяючи вам відчиняти і зачиняти лоток вашого CD-пристрою за допомогою мишки. Значок програми також відображує стан наявності CD у лотку. Як альтернатива, ви можете призначити будь-які гарячі клавіші для виконання команд. CDDoor відмінно працює одночасно з будь-якою кількістю пристроїв CD-ROM, що встановлені у вашому комп'ютері. Ви зможете переключатися між ними і відчиняти/зачиняти лотки потрібних вам пристроїв за допомогою гарячих клавіш.
Small Notes - зручний менеджер нотаток. Ця програма допоможе вам організувати і зберігати ваші нотатки. Більше вам не потрібен для записів блокнот чи клаптики паперу, які постійно губляться.

Працює у Windows 95/98/ME/NT4/2000/XP
30-денний спробний період

Завантаження
Як купити?
Стань нашим партнером - зароби гроші

Нагороди

Unusual Works Utility Pack - заробляє п'ять зірок від daolnwod network FreshShare: п'ять зірок Softforall.com: п'ять зірок 1st Download Center: Вибір редакції tryshareware.com: Вибір редакції SharewareConnection: п'ять зірок Newfreedownloads: п'ять зірок Finaldownload: п'ять зірок Popsoftlib: п'ять зірок BrotherSoft: п'ять зірок BlueChillies: п'ять зірок


Розробка програм на замовлення

Unusual Works пропонує послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення. Ми розробляємо додатки для Microsoft Windows, програмуючи у мовах програмування Delphi і Java. Також ми спеціалізуємося на розробці веб-додатків і веб-сайтів на PHP.